top of page
Mara_bernu_joga_foto_papildus_1.jpg
Mara_bernu_joga_foto_edited.jpg

Māra Barone - Gabranova

Māra, jau uzsākot jogas pasniedzējas apmācības, zināja, ka vēlas strādāt ar bērniem un jauniešiem, jo, pati ejot jogas dziedinošo ceļu un vērojot savu bērnu ikdienu, pamanīja, ka šīs senās un gadsimtiem pārbaudītās zināšanas būtu vērtīgi nodot cilvēkiem jau mazotnē, lai pieaugušo dzīvē, cilvēkam būtu instrumentu bagāža, kā uzlabot savu pašsajūtu, kā mazināt spriedzi, kā ieklausīties savā ķermenī un savās sajūtās, kā apklusināt mutuļojošo prātu un vairot koncentrēšanās spējas un pārliecību par sevi, kā būt apzinātākā stāvoklī ar fokusu uz šo mirkli, jeb īsāk sakot– kā būt priecīgākam un laimīgākam.

Lai padziļinātu sava zināšanas jogā darbam tieši ar bērniem un jauniešiem, Māra šobrīd apgūst bērnu jogas sertifikācijas kursu “Rainbow Kids Yoga” 1. un 2.līmeni un jauniegūtās zināšanas pielieto praksē, vadot jogas nodarbības bērniem vecumā no 8 – 14 gadiem.

 

Māra atzīst, ka tieši joga viņai ir ļāvusi izkāpt no ikdienas skrējiena, iemācījusi relaksēties, baudīt un novērtēt katru mirkli, vairāk sajust un pieņemt sevi, sadzirdēt savu dziļāko būtību. Klusums un daba ir viņas restarts un iedvesmas avots.
Savukārt, prieku dod – draiskulīga ļaušanās izpausties savam iekšējam bērnam.

 

Lai ne tikai pati ietu dziļākā paplašinājumā un vairotu klātesamību jeb notiekošā apzināšanos un tai pašā laikā nevērtēšanu, bet spētu šo apzinātību praktizēt kopā ar jauniešiem savās jogas nodarbībās, Māra šobrīd apgūst Klusuma skolas pedagogu profesionālās pilnveides programmu “Apzinātība un tās pasniegšanas un izmantošanas metodes mācību iestādē”, kas ir veidota, balstoties uz pasaulē labi zināmās apzinātības pasniegšanas metodikas bērniem un pusaudžiem – Mindful Schools (ASV) izstrādātā plāna un metodēm “Mindfulness Curriculum”.

 

Esmu laimīga strādāt ar bērniem un jauniešiem, jo tā ir iespēja piedzīvot tik dažādo pasauli caur katra bērna unikalitāti. Cieņā, mīlestībā un pateicībā ikvienam!

bottom of page