top of page
Screenshot 2024-01-27 at 1.46.50 PM.png
WhatsApp Image 2024-01-17 at 17.12.50.jpeg

Rūdolfs Gobnieks

Rūdolfs sportā ir no 5 gadu vecuma. Sporta gaitas sācis ar peldēšanu, karatē, taekwondo, absolvējis VEF basketbola skolu. llgstoši fiziskās sagatavotības treniņi vieglatlētikā, svaru zālē, fizioterapijā. Izcīnītas medaļas Latvijas, Baltijas un Eiropas jaunatnes līmeņa sacensībās Kikboksā, Brazīļu Jiu jitsu un basketbolā

 

Kā Treneris darbojas 13 gadus. Sācis ar medicīnisko izglītību Rīgas medicīnas koledžā,  absolvējis RSU rehabilitācijas fakultāti veselības sporta speciālistos, sertificēts masieris, dažādi kursi fiziskajā sagatavotībā, Yogas Alliance pasniedzēja sertifikāts iegūts Indijā, Goa. Šobrīd turpina terapeita izglītību LU psiholoģijas fakultātē. 

 

Darba pieredze kā fiziskās sagatavotības trenerim ar jauniešu un pieaugušo sporta komandām. Kā Privātais Treneris strādā ar veselības un sporta rezultātu uzlabošanu. Darbā izmanto savu online aplikāciju, kurā plāno un seko līdzi cilvēku ikdienas aktivitātēm. Strādā Terapeitisko darbu sociālās rehabilitācijas centrā cilvēkiem ar Narkotiku un alkohola atkarībām, kur praktizē savu Intuitīvās kustības metodi. Tās pamatā ir doma, ka ar ķermeni jāstrādā kā vienu veselu, ņemot vērā gan brīža emocionālo gan fizisko pašsajūtu.

 

Buddas nodarbībā tiek savienoti sporta kustību un yogas elementi. Mērķis ir strādāt ar nervu sistēmu attīstot to vispusīgi, dažādojot kustības, to ritmu, amplitūdu, intensitāti un nodomu. Uzdevumi ērti pielāgojami jebkuram fiziskās sagatavotības līmenim. 

bottom of page