top of page
6pl7_2 (1) (1).jpg
5400e0a8-4e37-4e17-8a8f-db2ab632c47d_edited_edited.jpg

Pauls Pujāts

Pauls ir olimpiskais kārtslēcējs, kurš pārstāvēja Latvijas vārdu 2016.gada Rio Olimpiskajās spēlēs un pasaules rangā izcīnīja aizvien nepārspēto 12.vietu. Šis sasniegums ir padarījis viņu par Latvijas vēsturē vērtīgāko kārtslēcēju.

​Pēc savas profesionālās karjeras beigām 2020.gadā, Pauls sāka tiešsaistē no savām mājām ASV pasniegt jogu, muskuļu atbrīvošanas ar trigger punktu terapiju meistarklases, vidukļa nostirpināšanas treniņus, kā arī meditācijas, palīdzot tūkstošiem cilvēku uzturēt veselīgu garu un ķermeni pandēmijas laikā. Visas šīs vērtīgās prakses Pauls savas 17 gadus ilgās sportista karjeras laikā ir padziļināti apguvis un praktizējis, lai spētu funkcionēt visaugstākajā līmenī tik mentāli un fiziski izaicinošajā sportā - kārtslēkšanā.

Paula skolotāju un mentoru vidū ir Jogas masters Vladimirs Kalabins, Budistu mūki Shaolin templī, Ķīnā, Ķīniešu tradicionālās medicīnas masters Xu Mingtans, kā arī trigger punktu terapijas autore Ambera Davisa. 

Paula nodarbības ir atzinušas tādas kompānijas kā Nike, Google, Microsoft, Facebook, Ernst & Young, Airbnb, LinkedIn, Slack, Coinbase u.c., kuras vairākkārt saviem darbiniekiem ir devušas iespēju tiešsaistē baudīt Paula sniegtās zināšanas.

bottom of page